פורטל צימרים בוידאו

www.zimmertv.co.il
צימרים עמוד הבית צור קשר פרסם באתר כניסת מפרסם הוספה למועדפים
צימריםוילות יוקרתיותצימרים יוקרתייםאטרקציותוילותמלונות בצפוןבקתות עץ
צימרים ברמת הגולן

רמת הגולן

רמת הגולן ידועה כאזור פרא מופלא שיודע לשמור על קסמו גם לאחר שנות פיתוח רבות, וגם היום מוסיף לרגש את אלפי הנופשים והמטיילים הפוקדים אותו בכל שנה.

מבחינה גיאוגראפית צורתה של הרמה היא מדרון מתון, העולה מאזור חמת גדר, הכנרת ועמק הירדן, עד לרום של אלפי מטרים בחרמון הצפוני. מסיבה זו ניתן למצוא ברמה מגוון גדול כל כך של נופים ותופעות טבע ייחודיות. את הרמה חורצים נחלים גדולים ומרשימים, שברבים מהם זורמים מים צלולים בכל ימות השנה. במזרח הרמה עובר "קו התילים" – שרשרת הרים המהווים לה מעין קו גבול טבעי, ועל פסגותיהם הגבוהות נמצאות נקודות תצפית מדהימות שמהן נשקפים נופי הבשן ממזרח והרי הגליל ממערב.

האזור הצפוני, הגבוה, של הרמה הוא ייחודי בארץ מבחינת האקלים הנוח והמרענן ששורר בו בכל ימות השנה, ואם תגיעו אליו בימות החורף יש לכם סיכויים לא רעים לחזות כיצד שמיכת שלג רכה מכסה את כולו בלבן. ייחודיות זו וקרבתו של האזור לחרמון על אתרי הסקי שלו ולנחלי אצבע הגליל השוצפים עם אטרקציות השיט והרפטינג, גרמו לפיתוח תיירותי מיוחד ולהקמתם של אתרי צימרים רבים, שחלקם יוקרתיים מאוד ומשתווים ברמתם לאתרים המשובחים ביותר בארצות אירופה.

נופים אחרים נשקפים בדרום רמת הגולן – אזור בו הוקמו כמה יישובים על המדרונות שמעל הכנרת, ובהם האגם הכחול הנוצץ והרי הגליל מעברו השני מהווים את תמונת הפתיחה של כל בוקר. ענף הצימרים מפותח מאוד ביישובים אלו, ובכל יישוב שתבחרו תוכלו לשלב את מראות הנוף עם נוחות, יוקרה ופינוקים רבים.

אחוזת כספי
הבקתות והספא של דליה
בית חווה בהרים
נווה אטיב
רמת הגולן
מחוץ לעיירת הסקי הציורית נווה אטיב, למרגלות הר חרמון בגובה 1000 מטר, בין ההרים המיוערים, ניצב בית חווה מיוחד בן 2 קומות. 
054-2244669
 
אונסן בקתות יפניות
רמות
רמת הגולן
 
04-6795522 , 054-6979002
 
בקתות כיפת השמיים
גבעת יואב
רמת הגולן
יש בריכה פרטית לכל ביקתה . הנחה בכינרת ובלונה-גל. הכל במס. דקות נסיעה. בילוי מהנה אצלנו. תודה. בגבעת יואב שברמת הגולן שלוש בקתות ייחודיות ושונות עשויות מעץ בשיטה הגיאודזית. דום- בית עגול, עשוי עץ... 
04-6763203 , 052-8768755
 
עמוד הבית שלח לחבר תנאי הצטרפות לאתר אודות הוסף למועדפים שותפי תוכן מפת אתר צור קשר כניסת תיירנים
צימרים | צימרים יוקרתיים | צימרים | מסיבת רווקות | וילה | צימרים | ספא בניית אתרים